battlax adventurecross ax41

NEOMEZENÉ MOŽNOSTI PŘI JÍZDĚ S BATTLAX ADVENTURECROSS AX41

Podrobné informace o nejnovějších
výsledcích společnosti Bridgestone
v oblasti terénních pneumatik.

Battlax Adventurecross AX41 je terénní pneumatika Trail Off-Road od Bridgestone. Umožní vám jízdu po každém druhu silnic a nezpevněných cestách a užívat si tak každou cestu do neznáma!

Jak napovídá název nového běhounu, Battlax Adventurecross AX41 je skutečnou kombinací know-how společnosti Bridgestone v oblasti standardní silničně terénní kategorie v technologii Battlax s nejpokročilejšími možnostmi uspořádání bloků ze světa off-road, které byly zavedeny v sérii Battelcross.

AX41 používá důmyslný vzor a uspořádání bloků, co zajišťuje mimořádný výkon na silnici i v terénu, odolnost a stabilitu. Battlax Adventurecross AX41 od firmy Bridgestone určuje nové standardy pro výkonnost v terénní jízdě.

TECHNICKÉ VLASTNOSTI

Použití širších a kratších segmentů: příčná sekce širší o 30% ve srovnání s A41. Kratší podélná sekce pro zvýšení počtu záběrových bloků, při současném zvětšení průměru pneumatiky.

Změna rozměrů ke zvýšení celkového počtu záběrových bloků.

Zvýšená pevnost a odolnost směsi ve srovnání se silniční a terénní pneumatikou Battlax Adventure A41 pro vyváženou pevnost a výkon v terénu.

Technologie Anti-Irregular Wear pro odolnost nerovnoměrnému opotřebení: Technologie A-IW spočívá ve snížení opotřebení přední a zadní hrany bloků následkem deformací při působení brzdné síly.

Nový profil bloku zabraňuje deformaci a zajišťuje odolnost pneumatiky.

VÝKONNOST

SORTIMENT

*UM: možnost instalace s duší, pokud byl použit ráfek.